Bizimle iletişim kur
Jane

Telefon numarası : 86-15002030283

Naber : +8615002030283

MHC Linkway Auto Parts Limited

MHC Linkway Otomobil Parçaları Co, Ltd

Otomobil Parçalarında Profesyonel ve Uzmanlaşmış.

Bize hoş geldiniz

Whatsapp / Wechat: +8615002030283

  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar MHC AP No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 5 million-6 million Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

MHC Linkway Otomobil Parçaları LTD.gibi otomobil parçaları ve aksesuarlarının geliştirilmesi, üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetlerinde uzmanlaşmış büyük bir kuruluştur.hava yastığı saat yayı, oksijen sensörü, elektrikli cam anahtarı, ateşleme bobini, temizleyici filtreler, fren balataları, buji, kontrol kolu, burç, tekerlek yatağı, zamanlama kiti vb. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak TOYOTA, HONDA, NISSAN, MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA, BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER gibi binek otomobiller için uygundur.

 

Çin MHC Linkway Auto Parts Limited şirket Profili 0

Birinci elden kaynaklar, doğrudan satış fiyatı, mükemmel lojistik ve dağıtım sistemi, otomobil kullanıcılarına ve acentelerine yedek parça ile mükemmel hizmet vermektedir.Şirketimizde yaygın olarak görülen ulaşım modelleri demiryolu, kara, deniz ve hava taşımacılığıdır.Şirketimiz toplu konteyner vadeli işlemleri için özel siparişleri üstlenmekte ve ekspres posta hizmeti sunmaktadır.Yüksek kaliteli profesyonel hizmetler, eksiksiz ürün yelpazesine, ürün çeşitliliğine, geniş envantere, sağlam satış ağına borçludur.

 

Şirketin birinci sınıf ürün kalitesi ve özverili hizmet anlayışı, yurtiçinde ve yurtdışında tanınırlık kazanmıştır.Bu nedenle ürünlerimiz sadece iç pazarda değil, aynı zamanda Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya'ya 40'tan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır.

 

Çin MHC Linkway Auto Parts Limited şirket Profili 1


Yıllarca süren özenli geliştirme süreci, öncü ve girişimci bir ruh yaratır.Bizi araştırma, geliştirme ve sürekli yenilik yapmaya teşvik eden böyle bir ruhtur.Zaman geçtikçe ürünlerimiz avant-courier haline geliyor.Böylece yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin ürünlerimizi kullanma konusunda kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlar.Sürüş yolculuğunu daha keyifli ve zevkli hale getirin.

 

 

Çin MHC Linkway Auto Parts Limited şirket Profili 2

 

Şirket politikası: Kalite odaklı, daha iyi ve daha güçlü olmak, sürdürülebilir kalkınma.Hedefimiz: toplum, müşteriler, personel, işbirlikçi ortak ve işletmenin kendisi için değer yaratmaya ve rasyonel fayda sağlamaya kendini adamıştır.Daha iyi bir gelecek için dünyanın dört bir yanındaki otomobil parçaları üreticileri, garajlar ve otomobil akranları ile içtenlikle işbirliği yapmayı umuyoruz.
 

Ziyaret etmek ve bizimle birlikte geliştirmek için yurtiçinden ve yurtdışından müşterilere hoş geldiniz.

 

Geçmiş

MHC Linkway Otomobil Parçaları LTD.2002 yılında kurulmuş, yüksek kaliteli otomobil parçaları satmaya kararlı enerjik bir şirkettir.MHC AP'nin başlangıcından bu yana, deneyimimiz ve başarılarımız her yıl önemli ölçüde arttı, bu da hizmetimizin giderek daha karmaşık ve talepkar müşterileri yönetmesini sağlıyor.Zengin deneyime ve kanıtlanmış tekniklere sahip çok sayıda otomobil parçası tedarik ediyoruz.Özellikle şasi parçaları için: motor takozu, kumanda kolu, fren balataları, fren diski, fren kaliperi, yatak, poyra yatağı, direksiyon mafsalı, tir rot başı, kremayer ucu, rotil vb. ve elektrikli parçalar: sensör, saat yayı, cam anahtarı , buji, ateşleme bobini, enjektör, yakıt pompası vb. ve Accord, Civic, Crv , Fit, City, Odyssey için birçok HONDA yedek parçası.


2000 yılında Guang Zhour'daki otomobil parçaları pazarının merkezinde çalıştık, otomobil parçaları konusunda daha fazla deneyim kazandık.


2007 yılında şirketimiz resmi olarak MHC Linkway Trading Company olarak yeniden adlandırıldı.


2008 yılında birçok fabrika ile birlikte birçok ürün için tasarım, geliştirme, üretim işbirliği yapıyoruz.

 

 

Çin MHC Linkway Auto Parts Limited şirket Profili 0

Hizmet
Servisimiz:

1. Yüksek kalite ve istikrar: Ürünlerimizin hepsi sıkı kalite kontrol, mükemmel muayene sistemi ve ürünlerimizin yüksek performanslı olmasını sağlayan% 100 test altında üretilmektedir.

2. Destek küçük sipariş ve karışık sipariş, zengin experence, kanıtlanmış teknik ile otomobil parçaları her türlü kaynağı.

3. İyi müşteri hizmetleri: Müşterilerinize daha fazla kâr elde etmelerine yardımcı olmak için 12 saat içinde size hızlı yanıt verin, lojistik teslimat konusunda profesyonel hizmet sunun.

4. Hızlı teslimat: Biz ödeme aldıktan sonra stok ürünleri için 2 ila 3 gün içinde sevkiyat ayarlayabilirsiniz. Stokta yok olan ürünlerle ilgili olarak, sipariş verirken size bilgi vereceğiz.


5. Satış sonrası servis: Gönderdikten sonra, ürünlerinizi alıncaya kadar ürünleri iki günde bir kez izleyeceğiz. Malları aldığınızda onları test edin ve bana bir geri bildirim verin. Soruyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin, sizin için çözüm yolunu sunacağız.

6. Ödeme şartları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal vb. Kabul ediyoruz.

7. Nakliye şartları: Mallar Express, DHL TNT UPS ARAMEX EMS ...), Hava, Deniz veya müşterinin isteği ile gönderilecektir.

Ekibimiz
Yenilik ve işbirliği ile profesyonel bir ekibimiz var.
Sözlerimizin kuralı: mazeret değil, görevin tamamlanmasını sağlamaktır.
Memnuniyet, ebedi peşimizde.
Misyon: Dünyaya dayalı dünyanın en etkili tedarikçileri olmak.
MHC AP gelişimine en büyük katkıyı sağlayabilmek için tutku ve enerji ile çalışıyoruz.

Bölümümüz şunları içermektedir:

1. Genel Müdürlük Bürosu;

2. Finans Departmanı;

3. Satış ve Geliştirme Departmanı;

4. Satın Alma ve Araştırma Dairesi;

5. Depo ve Lojistik Bölümü;

6. BT Departmanı.